Loading Events

« All Events

Challenges in Cyberspace II

Friday 25 October @ 2:00 pm - 4:00 pm

Çka Ofron Hapësira kibernetike?
• mundësi për inovacion,
• zhvillim ekonomik
• avancim shoqëror etj
Cilat janë rreziqet?
• Sulmet kibernetike
• Krimi dhe mashtrimi
• Privatësia etj
Ku është dhe si qëndron Kosova ne CYBERSPACE?!
Këto dhe me shume do diskutohen nga autoritet dhe top ekspertet e fushës!

Details

Date:
Friday 25 October
Time:
2:00 pm - 4:00 pm
Event Category:

Organiser

Cyber Security and Privacy

Venue

Orion Conference Center

Leave a Reply

Weather

Oct 21, 2019 - Mon
Prishtina
25°C
clear sky
clear sky
1 m/s
36%
768.07 mmHg

Upcoming Events

  1. Challenges in Cyberspace II

    Friday 25 October @ 2:00 pm - 4:00 pm